Vlnitá lepenka

Vlnitá lepenka využívá vysokou gramáž papíru s proloženou zvlněnou vrstvou. Garantuje tak vysokou ochranu před mechanickým poškozením, výborně tlumí nárazy nebo dopady, má vysokou pevnost v tahu a snese i poměrné zatížení. Lepenka je lehká, umožňuje snadnou manipulaci, můžete ji stříhat nebo řezat na potřebnou velikost. Využívá se jako doplňující materiál k prokládání předmětů při skladování, nebo jako vnější ochranný prvek.

Bublinková folie

Pro obalovaní, tlumení a ochranu předmětů různých druhů. Bublinková fólie má výborné izolační vlastnosti a chrání balené předměty před mechanickým poškozením. Navíc doplňuje ochranu i vysokou odolností vůči vlhkosti a prachu. Folii je možné stříhat, lepit i spojovat tavením. Využití nachází jako vnitřní ochrana citlivého zboží, ale i jako vnější vrstva pro zajištění bezpečné přepravy a skladování.

Stretch folie

Stretch fólie nachází široké uplatnění při kompletaci zboží, ochraně vnějších obalů při přepravě i skladování. Speciálně upravená fólie pevně semkne skupinu obalů, které fixuje a zároveň chrání před vlivem vlhkosti, prachu či jiného znečištění. Usnadňuje manipulaci se zbožím a prodlužuje životnost dalších obalů.


Obalové materiály v roli vyrábíme v rozměrech podle požadavku na šířku i délku. Současně s dodáním obalových prostředků vám nabízíme i odborné poradenství. Na základě dlouholetých zkušeností v oboru vám můžeme doporučit efektivní a ekonomický systém balení pro jakýkoli předmět činnosti s garancí jednoduché aplikace a vysoké účinnosti.