Mřížky

Pro zamezení pohybu a ochranu produktů uvnitř obalu, například pro skleněné výrobky, láhve a podobné.

Separátory

Pro oddělení předmětů uvnitř obalu, například pro nářadí, montážní materiál, baterie a podobné.

Proložky

Pro proklady předmětů uvnitř obalů, na paletách, při skladování v regálech a jiné.Fixační materiály a systémy výrazně usnadní manipulaci se zbožím, minimalizují riziko poškození při přepravě i skladování a napomáhají lepšímu využití vnitřního prostoru obalu.

Výrobky ze skla, keramiky či jiného křehkého materiálu ve skupinovém balení doporučujeme oddělit. Mřížky můžete uzpůsobit jakékoli velikosti přepravního obalu, můžete měnit výšku, šířku i hustotu jednotlivých dělených polí. Použitím fixační vložky usnadníte vkládání předmětů při balení a zamezíte mechanickému poškození bočních stran třením nebo posunu zboží a jeho ničení.

Na obdobném principu fungují i separátory. Prakticky uzpůsobený doplněk v obalu oddělí jednotlivé předměty, zabrání jejich posunu, přetížení hmotnosti baleného zboží k jedné straně nebo narušení obalu ostrou hranou. Jsou vhodné pro balení nářadí, montážní materiál, baterie a podobné.

Důležitým materiálem jsou také proložky. Zejména při stohování zboží na palety nebo při dlouhodobém skladování v regálech vám tyto systémy účinně pomohou zachovat perfektní stav zboží, zabrání poškození vnějšího obalu a znehodnocení.

Fixační materiály a systémy pro vás vyrobíme přesně podle zadání. Můžeme vám nabídnout efektivní řešení pro balení, skladování či přepravu jakéhokoli zboží. Investice do ochrany zboží zajistí minimalizaci škod a nehod, sníží náklady na přepravu a zefektivní skladování.