Výroba krabic na zakázku

Již více jak dvacet let patříme mezi výrobce a dodavatele kvalitních obalů z vlnité lepenky a papírových krabic. Dostatek zkušeností, vůle inovovat i zázemí s nejmodernější technologií nám umožňuje neustále rozšiřovat portfolio nabízených obalů a nabízet dokonce výrobu krabic na zakázku. Ke každé svěřené zakázce přistupujeme se stejnou mírou zodpovědnosti i maximální kvality odvedené práce.

Náš team specialistů dokáže přesně navrhnout ideální rozměr i technologické řešení papírových krabic na míru vašim potřebám. Nemusíte se omezit výběrem typizovaných, nejčastěji dodávaných boxů. Přímo pro vás jsme schopni realizovat i atypicky tvarovaný, různě zpracovaný obalový materiál. Rádi vám poskytneme odbornou konzultaci při výrobě krabic. Pomůžeme vám zvolit ideální typ i uzavírání papírové krabice přesně podle povahy vaší výroby. Navrhneme kompletní proces výroby krabic od designového zpracování až po možnosti přepravy. Nemusíte se obávat, že je vaše zakázka pro nás příliš malá. Rádi pro vás zrealizujeme jakkoli malou či velkou zakázku.

Jsme kartonážní společnost s bohatými zkušenostmi v oboru, naší hlavní činností je zakázková výroba obalů z vlnité lepenky a papírové krabice. Přinášíme moderní a účelné obaly doplněné o balíček odpovídajících služeb. Pokud máte jakýkoliv produkt a potřebujete na něj obal, navrhneme a vyrobíme vám jej na míru. Pro každý výrobek se snažíme vytvořit co nejspolehlivější a přitom nejefektivnější obal. Výroba krabic podléhá přísné kontrole kvality, od roku 2005 je náš systém řízení jakosti certifikován podle DIN EN ISO 9001. Přinášíme inteligentní obalová řešení z Veselí nad Lužnicí.