Poštovní krabice

Ideální pro textilní zboží, dekorační produkty, potřeby pro domácnost či jiné předměty.

Obaly na CD, DVD a knihy

Speciální konstrukce zabezpečí transport Vašich audio a video nosičů bez poškození.

Zásilkové tubusy

Používají se především pro zasílání a skladovaní rozměrnějších archů papíru. Například pro výkresy, mapy, plakáty a podobné.
Poštovní krabice jsou ideální pro rozesílání poštou. Svou konstrukcí jsou vyráběné tak, aby se v nich vaše produkty daly přepravovat efektivně a co možná nejbezpečněji. Díky svému univerzálnímu využití a výhodné ceně tak patří poštovní krabice k velice často využívaným obalům. Výhodou je rovněž jejich nízká hmotnost, vysoká mechanická odolnost a variabilnost použití. Jejich složení i uzavření bude pro vás velice snadné. V naší široké nabídce naleznete poštovní krabice nejrůznějších rozměrů za skvělé ceny!

Vyrábíme poštovní krabice, které jsou efektivním obalovým řešením pro nejrůznější produkty během jejich distribuce a vyhovují podmínkám zasílání v poštovní přepravě. Tyto krabice dodáváme v různých velikostech jako tvarový výsek v rozloženém stavu. Dodávky v rozloženém stavu minimalizují vaše nároky na skladové prostory. Nejen poštovní krabice poskytují ochranu zboží, proto rozhodně nezapomínejte ani na fixační balicí materiály a výplně. Potřebujete-li poštovní krabice v jiných provedeních, neváhejte nás kontaktovat, vyrobíme vám je na zakázku, přesně podle vašich rozměrů.