Papírové hrany

Chrání zboží před poškozením, zlepšují pevnost balení, či boxu. Jsou vícenásobně použitelné a plně recyklovatelné.

Papírové rohy

Používají se pro ochranu produktů, které jsou náchylné k poškození. Například při manipulaci či transportu.

Pěnové rohy

Lze je snadno připevnit na jednotlivé hrany předmětů, u kterých hrozí jejich poškození.Ochranné hrany a rohy výrazně zjednoduší balení zboží, zajistí pevnou fixaci a ochrání při přepravě i skladování. Minimální pořizovací cena je investicí do minimalizace poškození zboží, zvyšuje efektivitu práce při nakládání i vykládání a dokáže zajistit obaly pro lepší využití skladovacího prostoru.

Papírové hrany i rohy jsou plně recyklovatelné, jsou lehké a dovolují opakované využití. Papírové hrany využijete pro pevnou fixaci zboží na paletě i v regálu při vytváření skupinového balení. Kompletu dodáte pevný obrys, který usnadní manipulaci a dovolí stohování dalšího zboží. Zejména při balení předmětů v nepravidelném tvaru nebo měkkých poddajných materiálů výrazně zlepšíte následnou logistiku.

Papírové rohy mají vysokou pevnost vůči mechanickému poškození a výborně pohlcují nárazy či pád. Další vhodnou variantou jsou pěnové rohy. Rohy se snadno umisťují, dobře fixují na místě balené zboží. Chrání namáhané okraje balení i samotného zboží.

U obalových systémů vám vždy garantujeme vysokou jakost zpracování. Používáme kvalitní materiály s vysokou gramáží. Množství obalového materiálu i jeho rozměrové varianty vyrábíme na základě individuální poptávky. Rádi vám doporučíme ideální systémy pro balení, přepravu i skladování jakéhokoli materiálu či zboží.