Cívky

Jsou pevné, odolné a mají oproti dříve používaným materiálům několik výhod. Jejich plná recyklace a nízká hmotnost jsou jen jedny z nich.Obalové materiály a systémy zvyšují efektivitu balícího procesu, usnadňují přepravu a skladování a zejména výrazně zvýší ochranu baleného zboží či předmětů. Některé typy materiálů vyžadují speciálně uzpůsobené obaly, které navíc zajistí i přístup a snadný odběr požadovaného množství.

Veškeré zboží nebo materiál v podobě vláken musí být navinutý na cívky. Cívky brání znehodnocení materiálu uvolněním a smísením.

Pro tento specifický materiál vám nabízíme obaly pro snadné dávkování i přepravu. Naše výrobky najdou uplatnění nejen v oblasti textilní výroby jako jsou příze nebo nitě. Uzpůsobené typy cívek vyrábíme také pro elektrotechnický materiál, vodohospodářsky či spojovací. Cívky jsou vyráběné s ochranným bočním krytem. Umožňují pevné zachycení a namotání vlákna libovolné délky i šířky. Boční ochrana usnadňuje balení, odvíjení vláken, ohraničuje proti sklouznutí navinutého materiálu.

Námi vyráběné cívky využívají mimořádně pevný materiál s vysokou odolností vůči mechanickému poškození. Nízká hmotnost cívky nenavyšuje celkový objem baleného zboží. Systémy jsou plně recyklovatelné a dovolují opakované použití.

V oblasti výroby a distribuce obalového materiálu se pohybujeme s dlouholetou zkušeností. Navrhneme pro vás ideální systém balení i ochrany jakéhokoli materiálu. Vždy dbáme na maximální využití prostoru pro skladování, používáme efektivní materiály s vysokou odolností a pevností. Cívky vyrobíme přesně podle požadovaných rozměrů i způsobu vedení vaší balící linky.